עלינו

אודות החברה

לקוח/ה יקר/ה, אנו שמחים שבחרת להצטרף לחוג לקוחותינו ולגלוש באתר Aroma-Home. חברת וויטסנט בעהמפעילה את אתר Aroma-Home, הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בפתרונות ומערכות ריח חכמות לחברות ומותגים, עם מעל 2000 אתרים בישראל המקבלים שרות מידי חודש על ידי טכנאי החברה.

מבין לקוחותינו ניתן למצוא את המותגים המובילים בישראל מכל המגזרים.

מערכות הריח המיובאות והמשווקות על ידי וויטסנט בע"מ, הינן מערכות הריח המתקדמות ביותר בעולם והינן מיוצרות על ידי חברת סנטאייר טכנולוגיות מארה"ב.

לראשונה ולאחר ביקוש רב מהמגזר הפרטי החלטנו להוציא מוצר המתאים למשתמש הביתי. באתר Aroma-Home אנו מציעים לרכישה את אחד ממוצרי החברה המתאים לשטחים עסקיים קטנים, לאחר שערכנו והתאמנו את המארז והשימוש למשתמש הביתי.

במוצר AromaHome הושקעה מחשבה גדולה בתכנון ובהתאמתו למשתמש הביתי. אנו שמחים לספר כי המוצר נבחן במעל ל- 50 בתי אב בישראל בתקופה של חצי שנה, טרם השקתו, על מנת לבדוק את אורך החיים ואופן הפצת הריח בתנאים שונים במתחם הבית.

כל הריחות המשווקים על ידי חברתנו לרבות אלו המשווקים באתר זה מיוצרים על ידי יצרני הבשמים הגדולים ביותר בעולם עבור חברת סנטאייר טכנולוגיות מארה"ב, תוך הקפדה לעמידה בתקנים המחמירים ביותר בשוק האירופאי והאמריקאי.

יצרני הריח מחויבים לעמוד בקריטריונים של IFRA (ארגון הריחות הבינלאומי), וחברתנו מחויבת שלא לערוך כל שינוי במרכיבי הריחות המגיעים לישראל ולשמור אותם באריזתם המקורית.

מאגר הריחות של חברתנו מכיל למעלה מ- 1600 סוגי ריחות, המאפשרים לנו להגיע ולגעת כמעט בכל מוצר ולקוח.

לכל ריח המשווק על ידי חברתנו ניתן לקבל מסמך (Medical Safety Data Sheet) MSDS .

אנו בטוחים שרכישת המוצר על ידכם תספק לכם הנאה מלאה מאיכות הריח ואופן הפצתו.

אנו מתחייבים להמשיך להוביל ולחדש את שוק הריח בישראל ונשמח לעמוד לרשות לקוחותינו בכל שאלה ובקשה.

בברכה, צוות Aroma-Home.

שלח לחבר